- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyStylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Stylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Sportovní podprsenky, které jsou prostě sexy. Ciťte se během cvičení atraktivní a pořiďte si jeden kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

Stylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Sportovní podprsenka, to už není jen nezbytnost. Nejnovější fashion trendy jasně dokazují, že jde o kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

V rámci vaší cvičební rutiny je vhodné mít jich několik a obměňovat v závislosti na sportu. Více fashion kousky si můžete dopřát na jógu či pilates. Při běhu upřednostněte spíše modely, které dekolt zafixují a zároveň poskytnou komfort.

Fashion podprsenka na cvičení
Sportovní podprsenky procházejí stále revolucí a důkazem je i spolupráce Kappa x Tezenis, která s sebou přináší ty nejvíc sexy střihy podprsenek na sport, jaké jsme dosud viděli. My jsme vybrali model, který je kompromisem mezi sexy a sportovním a nese s sebou jistou dávku fashion.

Velmi žensky působí i podprsenky, které jsou vyztužené a přizpůsobené ženským prsům tak, aby se ženy v nich cítily maximálně atraktivní. Pastelové odstíny jsou velmi oblíbené a pokud například v běžném životě nepatříte mezi ty, kdo si ulétávají na barvách, v případě sportu to změňte. Sportovní podprsenky od Victoria’s Secret si vás získají.

Podprsenka jako tílko na špagetových ramínkách
Velmi obdobné sportovní podprsenky mají také Pink. V současnosti se do popředí dostávají jemně vroubkované podprsenky z materiálu jako tílko a stejně tak na špagetových ramínkách připomínajících klasickou podprsenku. V jednoduchosti je krása ao tom se přesvědčíte, když si jednu takovou obléknete na tělo.

Front view portrait of an angry woman with damaged heater at home trying to relax doing yoga exercise

Pro běh profesionální podprsenku
Na běh určitě doporučujeme sáhnout po sportovnějších podprsenkách, které zajistí pohodlí a bezpečí pro váš dekolt. Björn Borg podprsenka je funkční a navíc přizpůsobená nejnovějším trendům v oblasti sportu.

Sportovní podprsenka v elegantním provedení
Podprsenka New Balance je typická sportovní podprsenka. Jak jste si však mohli všimnout, je to právě černá barva, která dodá i sportovním outfitům na eleganci. Komplet černý styling na cvičení stačí oživit malým barevným detailem a fitness outfit je na světě.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek