- Komerční sdělení -finance
DomůZdravíOční ordinace vám pomůže od mnoha očních potíží

Oční ordinace vám pomůže od mnoha očních potíží

Oči jsou pro náš život velmi důležité, a proto bychom se o ně měly pečlivě starat. Ti, kdo pracují denně s počítačem, by měli provozovat tzv. oční jógu, která je ale prospěšná pro všechny. Pomáhá při únavě očí, pomáhá k jejich správnému zvlhčení, přičemž jde o úžasné cviky jednoduché a lehce zapamatovatelné. Pokud vás ale trápí oči dlouhodobě, nebo jste prodělali úraz a pociťujete špatné vidění, je namístě dostavit se do oční ordinace.

Oční lékař jako váš letitý partner

Pokud jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí, bude vám jistě vyhovovat oční lékařka MUDr. Blanka Dienstbierová. Její oční ordinaci najdete na adrese Veverkova 7 na Praze 7. Služby všem zájemcům nabízí od pondělí do pátku v různých časech. Ať už ale potřebujete navštívit lékařku v ranních nebo odpoledních hodinách, jistě najdete vám vyhovující objednací dobu. Začátek pracovní doby je v některé dny v 8:00 hod a konec v 17:30 hod. Pozdní denní doba vyhoví i skutečně vytíženým lidem.

Uvedený oční lékař spolupracuje s mnoha smluvními pojišťovnami. Jedná se o VZP, ZPMV ČR, VOZP, OZP, ČPZP i RBP zdravotní pojišťovnu.

Ať už pociťujete zhoršování se zraku v souvislosti s přibývajícím věkem, bolí vás často hlava, vidíte špatně do dálky nebo máte problém přečíst si drobné písmo na etiketě zboží nebo ve smluvních podmínkách svého životního pojištění, nechte si zrak určitě vyšetřit.

Odhalte nemoc očí včas

Lidé bohužel mnohdy návštěvu oční lékařky odkládají. Zpravidla kvůli nedostatku volného času, ale také kvůli obavě z odhalení nemoci očí. V dnešní době je ale vyšetření očí poměrně rychlé a zvládne jej každý, včetně dětí. Pokud se vyšetření jako takového obáváte, je váš strach zbytečný.

K očnímu lékaři je dobré dostavit se i s ječným nebo vlčím zrnem, s pocitem suchých očí, u malých dětí se slzícím nebo hnisajícím očkem, kdy může jít o neprůchodnost očního kanálku…

Ať už si chcete nechat oči zkontrolovat, nebo máte konkrétní potíže, na MUDr. Dienstbierovou se můžete plně spolehnout.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek