- Komerční sdělení -finance
DomůZdravíPediatrie Palacká zajistí vašim dětem a dospívajícím tu nejlepší péči

Pediatrie Palacká zajistí vašim dětem a dospívajícím tu nejlepší péči

Nejen my dospělí bychom měli mít praktického lékaře, se kterým jsme plně spokojení a k němuž chodíme rádi, když je to potřeba. Stejně tak jsou naše děti. I pro ně by měl být jejich lékař příjemnou osobou, které se nebojí, které důvěřují a u níž vědí, že pokud dorazí na vyšetření, bude s ním zacházeno šetrně, citlivě a ohleduplně.

Pokud pro své dítko hledáte kvalitního lékaře, s nímž budete spokojeni vy i ono, určitě by vás neměla minout Pediatrie Palacká, s.r.o. v Praze 1 – Novém Městě.

Návštěva ordinace i možnost konzultace online

Je skvělé, když praktický lékař disponuje hezkou a moderně vybavenou ordinací, kde lez podstoupit základní vyšetření, jež mohou usnadnit volbu správné léčebné metody. Tak tomu je v případě MUDr. Ivany Nulíčkové, která je praktickým lékařem pro děti a dorost, tedy pediatrem. Najdete ji na poliklinice Palackého na adrese Palackého 720/5 na Praze 1.

Dětský lékař MUDr. Ivana Nulíčková nabízí také konzultace lékaře online. Tímto způsobem můžete z bezpečí domova probrat, co vás tíží, jaké m vaše dítko potíže. Tímto způsobem, tedy bez návštěvy ambulance, lez vyřešit až 70 % problémů. Do konzultací online jsou zapojeni jen lékaři s nejlepším hodnocením. Při konzultaci se dá nejen popsat váš problém, ale také doplnit lékaři fotografii nebo lékařskou zprávu. Tímto způsobem ušetříte čas i peníze za absolvovanou cestu k lékaři.

Pokud byste se rozhodli pro návštěvu polikliniky a ordinace MUDr. Nulíčkové, vchod do polikliniky je z ulice Palackého, ale i Myšák Gallery a z Františkánské zahrady. Hromadnou dopravou zde přijedete metrem linky A, B na stanici Můstek. Tramvají na Národní třídu nebo tramvají na zastávku Vodičkova / Václavské náměstí.

Pokud se obrátíte na dětskou lékařku MUDr. Nulíčkovou, budete jistě spokojeni.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek