- Komerční sdělení -finance
DomůZdravíNení vám dlouhodobě psychicky dobře? Neváhejte vyhledat pomoc psychiatrie

Není vám dlouhodobě psychicky dobře? Neváhejte vyhledat pomoc psychiatrie

Dávno pryč jsou doby, kdy bylo odvětví psychologie a psychiatrie považované za něco, co se „řádného“ člověka netýká. Bohužel, ne všichni tuto skutečnost přijímají, a zvláště ti, kterým je více než 50 let ještě stále mají pocit, že nechat si pomoct psychologem nebo psychiatrem je něco zakázaného, ostudného. Přitom právě psychiatr vám může při dlouhodobých psychických potížích pomoct. Na čas může s pomocí léků dopřát vaší mysli klid a dát jí možnost vypořádat se s tím, co je pro ni těžké.

Využijte zkušenosti erudované psychiatričky

Pokud žijete nebo dojíždíte do Prahy, je vám k dispozici psychiatrická ambulance MUDr. Dany Dufkové. Svým klientům nabízí komplexní psychiatrické vyšetření, jež obnáší pohovor s klientem zaměřený na popis potíží, zvážení možných příčin a stanovení vhodné léčebné strategie. MUDr. Dufková poskytuje individuální psychoterapie, což znamená pravidelné setkávání se s klientem, kdy získává klient lepší náhled na své emoční stavy, souvislosti mezi vnějším světem, životními okolnostmi, vztahy celkově…

V ordinaci paní doktorky pracuje i zlatý jezevčík, jenž bude milým společníkem při sezení.

Paní doktorka se stále vzdělává a získala mimo jiné i mnoho atestací a certifikátů. Kupříkladu certifikát Homeopatie.

Ucelené a kvalitní služby erudovaného psychiatra

Psychiatrická ordinace Praha MUDr. Dana Dufková, nabízí komplexní psychiatrickou péči, individuální psychoterapie, zaobírá se sociální, rodinnou i profesní problematikou. Zabývá se také posuzováním duševního stavu v trestním řízení.

Co se týče objednání, schůzka je možná minimálně 14 dní od projevení zájmu pacienta. Kontaktovat MUDr. Dufkovou můžete na tel. č. +420 774 302 802, e-mailem na drdufkova@volny.cz nebo na adrese Spálená 92/21, Praha 1 – Nové Město.

Máte-li psychické potíže, objednejte se a řešte je. Budete žít plnohodnotnějším životem.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek