- Komerční sdělení -finance
DomůFitnessNejnovější trendy ve sporty chic: Vykročte do ulic během běžných dnů stejně...

Nejnovější trendy ve sporty chic: Vykročte do ulic během běžných dnů stejně stylově

Současná doba přeje i sportovním oděvům. Díky nim jsou stylingy na běžné dny hravé a neustále je máte kam posouvat. Svědčí o tom také nejnovější trendy.

Šedé tepláky nikdy neomrzí
Tepláky z hebkého žerzeje nabídnou tělu maximální komfort během běžných dnů, kdy si každá žena potřebuje odpočinout od pracovních stylingů. Ty od Cellbes.sk jsou GOTS-certifikovaný produkt a organické. Obyčejné šedé tepláky jsou důkazem toho, že móda se nemění. Právě přístup značek k udržitelnosti je to, co se mění.

Enviromentální závazky green leef standard a první teniska s obsahem 50% recyklovaného materiálu 574. Polyester a kůže jsou pro společnost New Balance dva materiály s největším dopadem na klima. Iniciativa má podpořit cíl společnosti získávat do roku 2025 50% recyklovaného polyesteru a 100% enviromentálně preferované kůže.

Young woman running

Sportovní podprsenka na ramínka od Tory Sport patří mezi klasiku, která se dobře nosí i dobře vypadá. Je důležité, abyste v oblasti hrudníku měli nejen komfort, ale také pocit sebejistoty a sebevědomí.

Jógamatka z netoxické pryže
Podložka na jógu a na cvičení Alo Yoga je vyrobena z přírodní, netoxické černé gumy s protiskluzovou, polstrovanou základnou. Antimikrobální povrch pro odvádění potu zajišťuje komfort při cvičení během horkých dnů.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek