- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyStylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Stylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Sportovní podprsenky, které jsou prostě sexy. Ciťte se během cvičení atraktivní a pořiďte si jeden kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

Stylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Sportovní podprsenka, to už není jen nezbytnost. Nejnovější fashion trendy jasně dokazují, že jde o kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

V rámci vaší cvičební rutiny je vhodné mít jich několik a obměňovat v závislosti na sportu. Více fashion kousky si můžete dopřát na jógu či pilates. Při běhu upřednostněte spíše modely, které dekolt zafixují a zároveň poskytnou komfort.

Fashion podprsenka na cvičení
Sportovní podprsenky procházejí stále revolucí a důkazem je i spolupráce Kappa x Tezenis, která s sebou přináší ty nejvíc sexy střihy podprsenek na sport, jaké jsme dosud viděli. My jsme vybrali model, který je kompromisem mezi sexy a sportovním a nese s sebou jistou dávku fashion.

Velmi žensky působí i podprsenky, které jsou vyztužené a přizpůsobené ženským prsům tak, aby se ženy v nich cítily maximálně atraktivní. Pastelové odstíny jsou velmi oblíbené a pokud například v běžném životě nepatříte mezi ty, kdo si ulétávají na barvách, v případě sportu to změňte. Sportovní podprsenky od Victoria’s Secret si vás získají.

Podprsenka jako tílko na špagetových ramínkách
Velmi obdobné sportovní podprsenky mají také Pink. V současnosti se do popředí dostávají jemně vroubkované podprsenky z materiálu jako tílko a stejně tak na špagetových ramínkách připomínajících klasickou podprsenku. V jednoduchosti je krása ao tom se přesvědčíte, když si jednu takovou obléknete na tělo.

Portrait of fit woman in sports bra with muscular body against grey background. Close-up studio shot of female fitness model in sports wear.

Pro běh profesionální podprsenku
Na běh určitě doporučujeme sáhnout po sportovnějších podprsenkách, které zajistí pohodlí a bezpečí pro váš dekolt. Björn Borg podprsenka je funkční a navíc přizpůsobená nejnovějším trendům v oblasti sportu.

Sportovní podprsenka v elegantním provedení
Podprsenka New Balance je typická sportovní podprsenka. Jak jste si však mohli všimnout, je to právě černá barva, která dodá i sportovním outfitům na eleganci. Komplet černý styling na cvičení stačí oživit malým barevným detailem a fitness outfit je na světě.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek