- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyVytvarujte si krásné štíhlé nohy už za pár minut denně. Výsledek budete...

Vytvarujte si krásné štíhlé nohy už za pár minut denně. Výsledek budete milovat

Jsou výsadou nás všech a právě mnohé z nás je využívají jako svou “zbraň“, kterou dokážou zaujmout pozornost či nabudit sexy dojem. Jaké cviky praktikovat, abychom se krásnýma nohama mohli chlubit co nejdéle?

Zvedání nohou
Jeden z klasických cviků, který je povinnou jízdou pro všechny ženy, které touží po štíhlejších a pevnějších stehnech. Při správném provedení tento cvik dokáže přinést výsledky skutečně již po několika dnech, jelikož se celková zátěž soustředí právě na nohy. Nemluvě o tom, že je mimořádně oblíbený – provádět jej totiž můžete při tom, jak díváte televizor či čtete knihu.

Lehněte si na pravou stranu těla, přičemž hlava by měla být podepřena dlaní pro co největší komfort. Napněte celé tělo a pomalu zvedejte horní, v tomto případě levou nohu. Pozor, aby měl tento cvik efekt, musíte jej provádět pomalu, ne rychle. Po 20-ti opakováních nohy vystřídejte.

Nůžky
Cvik podobný tomu předchozímu, ale s o něco větší náročností. Opřete se o pravý bok, nohy však nepoložte na zem a držte přibližně 10 centimetrů nad zemí. Horní nohu zvedněte co nejvýše a následně ji šikmo přes druhou, tu spodní, položte na zem. Cvik si zopakujte alespoň 15krát na každou stranu. Garantujeme vám, že vás budou pálit nejen vnitřní stehna, ale zátěž dostanou také boky.

Guma jako základ
Pokud cítíte, že zvládnete víc a že vám tyto cviky nedají příliš zabrat, pořiďte si gumu na cvičení. Ta vám totiž dokáže i ten nejjednodušší pohyb o něco těžit – což přinese výsledek podstatně dříve a efekt se dokonce zdvojnásobí.
Výpony na špičkách
Další z cviků, který můžete provádět prakticky všude. Postavte se, nohy mějte rozkročené přibližně v šíři vaší pánve a začněte se zvedat na špičky. Po 10-ti opakováních si dopřejte 10 dalších s tím, že tentokrát se patami nedotknete země, budete se táhnout nahoru a ale zůstanete jen na špičkách. Provedete takzvané mini výpony, které mají opravdu silný efekt. Pozor, zátěž teprve přichází – po těchto opakováních zopakujte celý postup dřív na pravé a potom levé noze.

Leg pain or calf muscle, woman suffering in bed in morning, copy space

Dřep jako univerzální cvik
Nejvyhledávanější variantou při cvicích na nohy jsou jednoznačně dřepy. Existuje mnoho verzí, stačí si vybrat tu, která vás bude bavit nejvíc. Pokud však chcete vašim stehnům dopřát pořádnou zátěž, doporučuje se začít se sumo dřepy, kdy dřepujete s rozkročenýma nohama. Dávejte si však pozor na to, aby se vám kolena nevytáčela dovnitř. Dalším důležitým aspektem je, aby byla vaše záda natažená a dozadu jste tlačili zejména hýždě. Denně si dejte alespoň 30 opakování po třech sériích.

Pokud cítíte, že vaše tělo zvládne více, vyzkoušejte sumo dřepy na špičkách – čím do cviku zapojíte i lýtka.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek