- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyWellness guru Rosie Underwood jóga změnila život: Toto je její nejlepší rada,...

Wellness guru Rosie Underwood jóga změnila život: Toto je její nejlepší rada, kterou potřebujete slyšet

Influencerka, trenérka, ale především vášnivá jogistka. To je wellness guru Rosie Underwood, která díky józe zná tajemství šťastného života. Seznamte se s její radou, kterou potřebujete právě v dnešní době slyšet.


Influencerka, trenérka vášnivá jogistka. To je wellnes guru Rosie Underwood, která díky józe zná tajemství šťastného života

Rychlý životní styl vyměnila za pozdravy slunce
Rosie Underwood je už z pohledu instagramových fotografií jednou z těch žen, které když se na vás usmějí okamžitě se vše kolem rozjasní, i když se necítíte zrovna nejlépe. Bývalá redaktorka, influnecerka, osobní trenérka, vášnivá jogistka, tím vším a ještě víc je. Svůj rychlý životní styl vyměnila na čas za pozdravy slunci na pláži, mořský vzduch. Přitom se naučila poslouchat své tělo, mysl a starat se o ně nejlépe, jak umí.

Cítila se v pasti a ztracená
Jóga sehrála v jejím životě podle vlastních slov pro portál graziadaily.co.uk obrovskou roli. Díky ní se transformovala v úplně jinou, šťastnější osobnost. Na hodiny jógy ji vlastně přivedla její sestra poté, co se prý osobnostně „ztratila“ jako redaktorka v časopise o módě a životním stylu: „Dostala jsem se do té pasti, když si myslíte, že život je o tom, být neustále zaneprázdněn. Cítila jsem se být ztracena v kontaktu sama se sebou,“ prozradila.

Když jste při vědomí, děláte lepší rozhodnutí
Přestože byla po této první hodině jógy zcela zničena, ještě ten den odešla ze studia s nejlepším pocitem, jaký už dlouho nezažila. Od té doby prý cvičí každý den: „Zjednodušeně řečeno, jsem šťastnější člověk. Pro mě je jóga šancí předvést se pro sebe a pro své okolí tím nejlepším možným způsobem. Všechno je o zvýšení vašeho vědomí… ao tom být lepšími lidmi na světě. Když jsme při vědomí, děláme lepší rozhodnutí… .“

Štěstí je klíčem vaší práce. Kdy jste nejšťastnější?
Kdybyste Rosie položili tuto otázku před několika lety, odpověděla by, že exotické místo na pláži, surfování a podobně. Dnes díky józe ví, že nejšťastnější je tehdy, když má kolem sebe ty správné lidi a jednoduchost života. Avšak dodává, abyste to nepochopili mylně: „Je důležité si uvědomit, že je nemožné být stále šťastný. Do našich životů přidáváme další vrstvu nespokojenosti, když cítíme potřebu, že musíme být vždy šťastní. To je další lež, které jsme všichni uvěřili. Štěstí nemůže existovat bez pocitu smutku. Stále s věcmi bojuji… Je důležité, abyste neobešli své negativní emoce. Musíte jimi projít. Pokud máte pocit svinstva, sedněte si s ním. Do svého života musíte integrovat negativní pocity, abyste mohli naplno procítit pocity štěstí,“ prozrazuje.

Woman training yoga at sunrise, mountains on background

Co dělat, pokud jste připraven pracovat na svém štěstí, ale nevíte, kde začít?
Rosie říká, abyste začali v malém… Malé změny mohou znamenat obrovský rozdíl, ačkoli se to tak nemusí hned zdát: „Neubližujte si, nedělejte hlouposti, dovolte si upustit páru.“ Přesně to je její poselství nejen instagramovým fanouškům, ale všem , kteří chtějí být v životě skutečně šťastnější, ale ne díky materiálním věcem.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek