- Komerční sdělení -finance
DomůFitnessCvik baletek, který vám stáhne břicho: Díky této pozici budete vypadat lépe

Cvik baletek, který vám stáhne břicho: Díky této pozici budete vypadat lépe

Cviky u baletní tyče se staly dalším boomem a my se ani nedivíme. Krásné držení těla, stažené bříško a vypnutá prsa. Žena ve své nejkrásnější poloze.

Barre trénink, v překladu trénink složený ze cviků, jaké praktikují baletky, nabral na popularitě po celém světě. Uvolňovací strečinková cvičení a cvičení na dýchání s prvky jógy v sobě dokonale spojují všechno to, po čem touží moderní žena 21. století. Právě dnes jsou ženy vystavovány náročným stresovým situacím, jsou na ně kladeny vysoké nároky. Ony samy mají ambice. A přestože je to jen dobře umět se posouvat, mít cíle a jít si za svými sny, je třeba umět i zpomalit a kompenzovat tento styl života. Cvičením. Harmonií je přesně cvičení s prvky baletních pozic.

Kromě toho, právě cviky baletek jsou ty cviky, které vás přivedou k plochému břichu, nataženým hřbetům a dekoltu.

Développé
Cvik, při kterém zvedáte jednu nohu, pokrčíte ji v koleni a špičku umístíte na druhé koleno. Pomalu vytřete a vrátíte zpět.

Cvik, který vám stáhne břicho
Při tomto cviku (jako iu všech dalších baletních cviků) je velmi důležité držet vztažené tělo. Díky tomu, že si osvojíte správné návyky, budete působit atraktivněji a sebevědoměji. Úspěch a radost ze života přitom pramení iz toho, jak se ve svém těle cítíte.

„Nejkrásnější břicho, jaké jsem kdy měla, jsem dosáhla právě tímto cvikem. Stačí pár minut denně a svaly na břiše se opravdu mění. Samozřejmě, důležitá je strava, o tom není pochyb. No a druhá nejdůležitější věc při tomto cviku je jeho pravidelnost. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že stačí i méně minut, ale pravidelně,“ podělila se s námi o svou zkušenost Romana (29).

elegant ballet dancer in white dress jumping in studio, isolated on white

„S totale barre tréninkem jsem začala asi před rokem a musím říct, že se mi od té doby změnila postava a to díky vyrýsovanému břichu. Naučila jsem se také větší koncentraci,“ prozrazuje Kaja (32).

„Jako malá jsem toužila být baletkou a ačkoli jsem nikdy nic podobného neobila, jak jsem se dozvěděla o tomto cvičení, neváhala jsem ho vyzkoušet. Do té doby jsem se hrbila, ale po pár hodinách tréninků se mi změnilo celkové držení těla a působím mnohem štíhlejší už jen tím,“ říká Michaela (27).

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek